PTC-04-19-2
Manufacturer
Melexis
VIGOR # :
Description
PTC PROGRAMMER 2PC IN 19" RACK
Catalog
Programmers, Emulators, and Debuggers
DataSheet
PTC-04-19-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Programmer
For Use With/Related Products:PTC Devices
Contents:Board(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
USBMULTILINK12
USBMULTILINK12
PROGRAMMER MULTILINK HC(S)12 USB
FS-9005
FS-9005
JTAG-BOOSTER FOR ARM7TDMI 3.3V
ST7MDT25-DVP3
ST7MDT25-DVP3
EMULATOR SERIES REAL TIME ST7
ELECTRONICS DIAGONAL CUTTERS
D3C1112-7
D3C1112-7
10.70 - 11.70 GHZ CIRCULATOR
PCE-DFG N 1K
PCE-DFG N 1K
Force Gauge PCE-DFG N 1K
PTC-04-19-2
PTC-04-19-2
PTC PROGRAMMER 2PC IN 19" RACK