PDS4102-T128/2096V
Manufacturer
Lattice Semiconductor
VIGOR # :
Description
ADAPTER 128-TQFP ISPLSI 2096V
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
PDS4102-T128/2096V PDF
Type Description
Series:ispLSI® 2000
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - TQFP
For Use With/Related Products:pDS4102-PM300N Model 300 Desktop Programmer
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PA28-28Z
PA28-28Z
ADAPTER 28-PLCC ZIF TO 28-DIP
AE-Q80-HCS12-2
AE-Q80-HCS12-2
ADAPTER FREESCALE DIP48/QFP80
LFDAS12XSFT
LFDAS12XSFT
HARDWARE MC9S12XS 80-PIN
NTE6111
NTE6111
R-600PRV 1100A
ADP5033ACBZ-5-R7
ADP5033ACBZ-5-R7
DUAL 3 MHZ, 800MA BUCK REGULATOR
SS-125SSD
SS-125SSD
UNIVERSAL SATA DRIVE ADAPTER FOR
PDS4102-T128/2096V
PDS4102-T128/2096V
ADAPTER 128-TQFP ISPLSI 2096V