PDS4102-T176/GX120
Manufacturer
Lattice Semiconductor
VIGOR # :
Description
ADAPTER 176-TQFP ISPGDX 120A
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
PDS4102-T176/GX120 PDF
Type Description
Series:ispGDX®
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - TQFP
For Use With/Related Products:pDS4102-PM300N Model 300 Desktop Programmer
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AE-QFN28U4-T
AE-QFN28U4-T
ADAPTER SOCKET 28-QFN TO 30-DIP
SM49CS-ACTEL-1
SM49CS-ACTEL-1
ADAPTER MODULE 49CSP
AE-WS8-25XX-1
AE-WS8-25XX-1
ADAPTER DIP8/WS8 FLASH MEMORY
FC6ASBBLM25.0-BULK
FC6ASBBLM25.0-BULK
CRYSTAL 25MHZ 18PF SMT
DELPE-83D
DELPE-83D
CBL M12-8 MALE TO LP CUSTOM
BOPAD TOUCH ENCLOSURE 10.1" ABS
PDS4102-T176/GX120
PDS4102-T176/GX120
ADAPTER 176-TQFP ISPGDX 120A