PDS4102-T176/2128V
Manufacturer
Lattice Semiconductor
VIGOR # :
Description
ADAPTER 176-TQFP ISPLSI 2128V
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
PDS4102-T176/2128V PDF
Type Description
Series:ispLSI® 2000
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - TQFP
For Use With/Related Products:pDS4102-PM300N Model 300 Desktop Programmer
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PSSN-UM64-LIF-MD
PSSN-UM64-LIF-MD
64-BALL UCFBGA SMART SOCKET FOR
AE-Q64-HC908-2
AE-Q64-HC908-2
ADAPTER SOCKET 64-QFP TO 40-DIP
AE-T44-AT35
AE-T44-AT35
ADAPTER ATMEL AVR DIP40/QFP44
AB23RS
AB23RS
SSR RELAY SPST-NO 170MA 0-250V
SMP-2A30-8PT
SMP-2A30-8PT
SSR RELAY DPST-NO 85MA 0-400V
PDS4102-T176/2128V
PDS4102-T176/2128V
ADAPTER 176-TQFP ISPLSI 2128V
64SA
64SA
TWEEZER POINTED 4.72"