DS000-KD-42001
Manufacturer
Keil (ARM)
VIGOR # :
Description
ARM DS SILVER EDITION FL TERM
Catalog
Software, Services
DataSheet
DS000-KD-42001 PDF
Type Description
Series:Arm® Keil® Development Studio (DS)
Package:Electronic Delivery
Part Status:Active
Type:License
Applications:-
Edition:Silver
License Length:-
License - User Details:Floating Node
Operating System:-
For Use With/Related Products:-
Media Delivery Type:Electronically Delivered
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RAPPID-564XASW
RAPPID-564XASW
DEV TOOL MPC564XA
SERV:ETHERNET:S/W:SERIAL:FULL:UK
SP365046E18URC
SP365046E18URC
ENGINEER CHARGE NON-RECURRING
TCT40-07E07AE
TCT40-07E07AE
PWR XFMR LAMINATED 40VA CHAS MT
KBPC3502WP
KBPC3502WP
1PH BRIDGE KBPC 200V 35A
24FC02T-I/ST
24FC02T-I/ST
IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP