SP3607Z008-P10-3017
Manufacturer
Cypress Semiconductor
VIGOR # :
Description
F2MC-16 SOFTUNE PRO PACK
Catalog
Software, Services
DataSheet
SP3607Z008-P10-3017 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:License
Applications:-
Edition:-
License Length:-
License - User Details:-
Operating System:-
For Use With/Related Products:-
Media Delivery Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DG-ENT24-100
DG-ENT24-100
SUPPORT 24X7 100 DEVICES 1YR
DG-EXPE-12AR
DG-EXPE-12AR
EXPERT 12X5 END-USER W/ADV REPL
DO-CSP-PRO-USB-II-G-FL
DO-CSP-PRO-USB-II-G-FL
CHIPSCOPE PRO WITH USB-II CABLE
BWLS001611091R0J00
BWLS001611091R0J00
FIXED IND 1UH 600MA 810 MOHM SMD
LPF-C013301S
LPF-C013301S
LIGHT PIPE 3MM 3POS RA ROUND
FC7BSCCJF10.0-T2
FC7BSCCJF10.0-T2
CRYSTAL 10MHZ 15PF SMT