RAPID-L120
Manufacturer
Wakefield-Vette
VIGOR # :
Description
12VDC 120MM CPU LIQUID COOLER
Catalog
Accessories
DataSheet
RAPID-L120 PDF
Type Description
Series:Rapid CPU Coolerâ„¢
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Fan
Specifications:120mm CPU Liquid Cooler