IPC-5120-30ZBE
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
CHASSIS MICRO-ATX M/B WALLMOUNT
Catalog
Accessories
DataSheet
IPC-5120-30ZBE PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Computer Chassis
Specifications:Desktop/Wallmount Chassis for MicroATX/ATX
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PWR CBL 183CM 1757004522-01 USA
UTC-WIFI-A1E
UTC-WIFI-A1E
UTC WIFI KIT, DNXA-222, 802.11 A
UPOS-P03-A104
UPOS-P03-A104
MSR, PS2+IC CARD FOR UPOS-510/UP
7203P3YZGI22
7203P3YZGI22
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
IPC-5120-30ZBE
IPC-5120-30ZBE
MBR20150CTF-E1
MBR20150CTF-E1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F