ADP-VD-4120-100B0
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
VFD 1BYTE REAR MOUNT
Catalog
Accessories
DataSheet
ADP-VD-4120-100B0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
H06Z01MTAMS30010AP
H06Z01MTAMS30010AP
MOUNT BRACKET-2;AMS300 V-A1(SIDE
ACP-1320MB-00BE
ACP-1320MB-00BE
1U IPC CHASSIS FOR AIMB MOTHERBO
UTC-300P-D20E
UTC-300P-D20E
DESK STAND WHITE FOR UTC-318
SDI24-9-UD-P6R
SDI24-9-UD-P6R
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 23W
IPM12-A4-MWL-3.0
IPM12-A4-MWL-3.0
SURE SEAL M12 STRAIGHT MOLDED CA
ADP-VD-4120-100B0
ADP-VD-4120-100B0
VFD 1BYTE REAR MOUNT
UG06BHA0G
UG06BHA0G
DIODE GEN PURP 100V 600MA TS-1