PIT-1501W-VUKE
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
PIT-1501W TV TUNER US TYPE: ATSC
Catalog
Accessories
DataSheet
PIT-1501W-VUKE PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MIT-W101-ACCEMW01E
MIT-W101-ACCEMW01E
MIT EXPANSION MOD MSR/SMC
PENTIUM III SLIM-LINE WITH CPU F
COOLER SOCKET 478 W/FAN UP TO 2.
MC12KTB501104
MC12KTB501104
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
IDT71016S12PH8
IDT71016S12PH8
IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II
RA25B2480
RA25B2480
FERRITE 790OHM HINGED 52X1.50MM