UTK-500G-A0E
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
FLOOR STAND WITH THERMAL PRINTER
Catalog
Accessories
DataSheet
UTK-500G-A0E PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Floor Stand
Specifications:Floor Stand with Thermal Printer Bracket
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
COM2 CABLE FOR RS-422/285
989K610303E
989K610303E
1U 3 SLOT BP W/ 2 PCI 1CPU
041655
HEATSINK W/12V FAN CQM EXPRESS
RPE5C1H8R2C2P1Z03B
RPE5C1H8R2C2P1Z03B
CAP CER 8.2PF 50V NP0 RADIAL
UTK-500G-A0E
UTK-500G-A0E
VL-CBR-2031
VL-CBR-2031
CBL MDP TO MDP 36"
TS518FE-FL36E
TS518FE-FL36E
BATT LITH 1.5V 1.5MAH COIN 5.8MM