VL-PS-WALL5-15
Manufacturer
VersaLogic Corporation
VIGOR # :
Description
WALL MOUNT 5V 15W POWER SUPPLY
Catalog
Accessories
DataSheet
VL-PS-WALL5-15 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Accessory Type:Power Adapter
Specifications:90 ~ 264 VAC to 5VDC @ 3A, 5.5mm ID Plug, International Plug Kit