SF11592A-1092MSL.GN
Description
FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
DataSheet
SF11592A-1092MSL.GN PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:115VAC
Size / Dimension:Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Width:25.50mm
Air Flow:26.0 CFM (0.728m³/min)
Static Pressure:0.090 in H2O (22.4 Pa)
Bearing Type:Sleeve
Fan Type:Tubeaxial
Features:-
Noise:30.0dB(A)
Power (Watts):6.00W