R87T-A4A15MP
Description
FAN AXIAL 120X38MM 200VAC TERM
DataSheet
R87T-A4A15MP PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:200VAC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:38.00mm
Air Flow:71.5 CFM (2.00m³/min)
Static Pressure:0.150 in H2O (37.3 Pa)
Features:-
Noise:40.0dB
Power (Watts):14.00W
RPM:2750 RPM
Termination:2 Terminals
Ingress Protection:-
Operating Temperature:-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)