R87T-A6A15H-WR
Description
FAN AXIAL 119.5X38MM 230VAC WIRE
DataSheet
R87T-A6A15H-WR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:230VAC
Size / Dimension:Square - 119.5mm L x 119.5mm H
Width:38.00mm
Air Flow:114.3 CFM (3.20m³/min)
Static Pressure:0.321 in H2O (80.0 Pa)
Features:-
Noise:46.0dB
Power (Watts):15.00W ~ 22.00W
RPM:2900 RPM
Termination:2 Wire Leads
Ingress Protection:-
Operating Temperature:-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Approval Agency:CSA, UL
Weight:1.4 lbs (635 g)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FAN AXIAL 127X38MM 115VAC
5938
FAN AXIAL 127X38MM 115VAC
UF20JC12-BWHR
UF20JC12-BWHR
FAN AXIAL 205X90MM 115VAC WIRE
0505J0630111KQT
0505J0630111KQT
CAP CER 110PF 63V C0G/NP0 0505
ELM 1-965
ELM 1-965
LED MT SR VERT
SP-5708
SP-5708
SPEAKER, 96DB SENSITIVITY, 57MM
R87T-A6A15H-WR
R87T-A6A15H-WR