OD5010-12LSS01A
Manufacturer
Orion Fans
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
OD5010-12LSS01A PDF
Type Description
Series:OD5010
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H
Width:10.50mm