
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3200J, S-Force |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 76.5 CFM (2.14m³/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | Alarm Sensor |
| Noise: | 51.0dB(A) |
| Power (Watts): | 6.5 W |
| RPM: | 6000 RPM |
| Termination: | 3 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Approval Agency: | - |
| Weight: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 |
Current price of 3214J/39NU is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
FAN 120X38MM 48VDC SPLASH PROOF
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC
COUNTER LCD 6 CHAR 24V PANEL MT