
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OD1232 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width: | 32.00mm |
| Air Flow: | 107.0 CFM (3.00m³/min) |
| Static Pressure: | 0.330 in H2O (82.2 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | Locked Rotor Sensor |
| Noise: | 48.0dB |
| Power (Watts): | - |
| RPM: | 3300 RPM |
| Termination: | 3 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Approval Agency: | cURus, TUV |
| Weight: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 520 |
Current price of OD1232-12MB02A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 15V 15W