
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ODB9733 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square/Rounded - 96mm L x 96mm H |
| Width: | 33.00mm |
| Air Flow: | 33.0 CFM (0.924m³/min) |
| Static Pressure: | 1.100 in H2O (274.0 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Blower |
| Features: | - |
| Noise: | 56.0dB |
| Power (Watts): | 8.4 W |
| RPM: | 4000 RPM |
| Termination: | 2 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Approval Agency: | cURus |
| Weight: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of ODB9733-24HB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
FAN BLOWER 30X10MM 5VDC WIRE
RES ARRAY 15 RES 430 OHM 16SOIC
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
FAN BLOWER 97X33MM 24VDC
CONN PLUG HSG FMALE 79POS INLINE