
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OD127 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 127mm L x 127mm H |
| Width: | 38.50mm |
| Air Flow: | - |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Noise: | - |
| Power (Watts): | - |
| RPM: | - |
| Termination: | 2 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Approval Agency: | cURus, TUV |
| Weight: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 520 |
Current price of OD127-24LB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FAN AXIAL 60X15MM 5VDC WIRE
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
DIODE ZENER TRPL ISO SOT-363