
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | San Cooler 80 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 53.0 CFM (1.48m³/min) |
| Static Pressure: | 0.323 in H2O (80.4 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | Locked Rotor Sensor |
| Noise: | 40.0dB(A) |
| Power (Watts): | 5.04 W |
| RPM: | 4500 RPM |
| Termination: | 3 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Approval Agency: | CSA, TUV, UL |
| Weight: | 0.199 lb (90.26 g) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 |
Current price of 9A0824G4D011 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
48VDC 92X92X38MM IP68
DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 25
FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
FAN 80X25MM 24VDC RBLS LOCK
CONN HEADER SMD 40POS 1.27MM
SI500 20MM M30SQEMB10VCPU4W