
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MR9225 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 99.0 CFM (2.77m³/min) |
| Static Pressure: | 0.490 in H2O (122.1 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | Auto Restart |
| Noise: | 50.8dB(A) |
| Power (Watts): | - |
| RPM: | 4400 RPM |
| Termination: | 2 Wire Leads |
| Ingress Protection: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Approval Agency: | CE, cUL, TUV, UL |
| Weight: | 0.264 lb (119.75 g) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 |
Current price of MR9225E24B-FSR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
FIXED IND 82UH 425MA 2.8 OHM TH
LED COB CXB1507 WARM WHT SQUARE
AC SERIES 7MM GREEN