OD8015-12LSS02A
Description
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
DataSheet
OD8015-12LSS02A PDF
Type Description
Series:OD8015
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:15.00mm