D4010L12D-RSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
D4010L12D-RSR PDF
Type Description
Series:D4010
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:10.00mm