OD9225-24MS02A
Manufacturer
Orion Fans
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
OD9225-24MS02A PDF
Type Description
Series:OD9225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Width:25.00mm