ATS-20E-123-C1-R0
Description
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
DataSheet
ATS-20E-123-C1-R0 PDF
Type Description
Series:pushPIN™
Package:Bulk
Shape:Square, Fins
Length:1.969" (50.00mm)
Width:1.969" (50.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:4.14°C/W @ 100 LFM