ATS-15E-188-C3-R0
Description
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
DataSheet
ATS-15E-188-C3-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:1.772" (45.00mm)
Width:1.772" (45.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:6.75°C/W @ 100 LFM