ATS-20D-09-C3-R0
Description
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
DataSheet
ATS-20D-09-C3-R0 PDF
Type Description
Series:pushPIN™
Package:Bulk
Shape:Square, Fins
Length:1.772" (45.00mm)
Width:1.772" (45.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:10.68°C/W @ 100 LFM