ATS-20B-127-C3-R0
Description
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
DataSheet
ATS-20B-127-C3-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:2.126" (54.00mm)
Width:2.126" (54.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:3.91°C/W @ 100 LFM