ATS-15C-138-C1-R0
Description
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
DataSheet
ATS-15C-138-C1-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:0.984" (25.00mm)
Width:0.984" (25.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:12.12°C/W @ 100 LFM