ATS-10D-79-C1-R0
Description
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
DataSheet
ATS-10D-79-C1-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:1.181" (30.00mm)
Width:1.181" (30.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:26.32°C/W @ 100 LFM