ATS-15D-130-C1-R0
Description
HEATSINK 60X60X15MM XCUT
DataSheet
ATS-15D-130-C1-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:2.362" (60.00mm)
Width:2.362" (60.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:5.21°C/W @ 100 LFM