ATS-10D-21-C3-R0
Description
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
DataSheet
ATS-10D-21-C3-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:2.362" (60.00mm)
Width:2.362" (60.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:16.33°C/W @ 100 LFM