ATS-10G-200-C1-R0
Description
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
DataSheet
ATS-10G-200-C1-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:1.969" (50.00mm)
Width:1.969" (50.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:9.76°C/W @ 100 LFM