
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Top Mount |
| Package Cooled: | PCI Express™ |
| Attachment Method: | Push Pin |
| Shape: | Rectangular, Pin Fins |
| Length: | 2.495" (63.37mm) |
| Width: | 1.970" (50.00mm) |
| Diameter: | - |
| Fin Height: | 0.413" (10.50mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise: | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow: | - |
| Thermal Resistance @ Natural: | 1.40°C/W |
| Material: | Copper |
| Material Finish: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SC05L+B+P5814 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T766
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
RES SMD 68.1KOHM 0.02% 3/4W 2512
63.37X50MM CU PCI FANSINK 5V
C 18/36/24 5V/ 30A
FIXED IND 180UH 46MA 21.5 OHM