ATS-20G-45-C1-R0
Description
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
DataSheet
ATS-20G-45-C1-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:0.984" (25.00mm)
Width:0.984" (25.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:14.95°C/W @ 100 LFM