ATS-15B-126-C3-R0
Description
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
DataSheet
ATS-15B-126-C3-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:2.126" (54.00mm)
Width:2.126" (54.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:5.54°C/W @ 100 LFM