ATS-10D-187-C1-R0
Description
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
DataSheet
ATS-10D-187-C1-R0 PDF
Shape:Square, Fins
Length:1.772" (45.00mm)
Width:1.772" (45.00mm)
Diameter:-
Fin Height:0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:-
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:10.68°C/W @ 100 LFM