SPK10-0.006-00-51
Description
THERM PAD 17.45MMX14.27MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-51 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-220
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:17.45mm x 14.27mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K