
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Outline: | 400.00mm x 200.00mm |
| Thickness: | 0.118" (3.00mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Backing, Carrier: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Color: | Gray-Pink |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 2.2W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of SOFTFLEX-C022-30-01-4000-2000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
PAD SOFTFLEX C022 3MM 400X200MM
CONN HEADER VERT 43POS 1.27MM
DC DC CONVERTER 15V 100W
AC/DC CONVERTER 250V