
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | N800 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Conductive Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.0200" (0.508mm) |
| Material: | Non-Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Pink |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 9.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of N800A-320-320-0.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 19.1MMX12.7MM GRAY
THERM PAD A3500 20X20X2MM
THERM PAD 320MMX320MM HENNA
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
DC DC CONVERTER 12V 75W
99C BAR SOLDER 2LB +/- 0.2LB