GCS-020-2.0
Description
THERMAL PAD, 2W/M K, SHORE 00 30
DataSheet
GCS-020-2.0 PDF
Shape:Square
Outline:150.00mm x 150.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:Blue
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:2.0W/m-K