
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PC98 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Usage: | - |
| Type: | Interface Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 230.00mm x 230.00mm |
| Thickness: | 0.157" (4.00mm) |
| Material: | Non-Silicone |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | White |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 5.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PC98-230-230-4.0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERMAL PAD, SHEET 160X160MM, TH
THERM PAD A4500 15X15X1MM
THERM PAD 406.4MMX203.2MM GREEN
100W CONSTANT POWER MODE LED DRI
THERM PAD 230MMX230MM WHITE
3'X6' ESD HIGH TEMPERATURE MAT
B946 7078-4 BLK/YEL STY-4