
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Tpli™ 200 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 406.40mm x 406.40mm |
| Thickness: | 0.0200" (0.508mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Blue |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 6.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3 |
Current price of A10080-39 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TFLEX P1160
THERM PAD 25.4MMX21.84MM 1=25/PK
THERMAL INTERFACE PAD, GAP PAD,
FIXED IND 560NH 450MA 480 MOHM
CIR BRKR MAG-HYDR 50A LEVER
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
THERM PAD 406.4MMX406.4MM W/ADH