
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Tflex™ HD80000 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 228.60mm x 228.60mm |
| Thickness: | 0.0900" (2.286mm) |
| Material: | Silicone, Ceramic Filled |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | Liner |
| Color: | Teal |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 6.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of A17883-09 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
THERM PAD 457.2MMX457.2MM GRAY
THERM PAD 37.75MMX22.1MM 1=25/PK
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
DIODE ZENER 3.6V 225MW SOT23-3
RES 100 OHM 0.1% 10W AXIAL
TFLEX HD82250 9" X 9"