
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Tpli™ 200 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 203.20mm x 203.20mm |
| Thickness: | 0.0400" (1.016mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Yellow |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 6.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6 |
Current price of A10096-01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 457.2MMX457.2MM PINK
HEATSINK
TGARD 400 A1 11.75" 30M ROLL ADH
CONN SOCKET 54POS 0.1 GOLD PCB
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
THERM PAD 203.2MMX203.2MM YELLOW
CONN PLUG FMALE 24P SILVER CRIMP