
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Size / Dimension: | Rectangular - 44.70mm L x 40.01mm W |
| Qmax @ Th: | 127.0W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th: | 56.5°C @ 27°C |
| Height: | 2.34mm |
| Number of Stages: | 1 |
| Current - Max: | 13.9 A |
| Voltage - Max: | 14.1 V |
| Resistance: | 830 mOhms |
| Operating Temperature: | 125°C |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 |
Current price of XLT2418-04AC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TE MINIATURE.13X13X2.2MM
ULTRATEC UTX SERIES, THERMOELECT
TE MODULE,127 COUPLES,12A,SIL
TEM THERMOCYCLER 40X39.57X2.34MM
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
LIGHTING SURGE PROTECT 240V SCRW
FIXED IND 6.8UH 19A 8.83 MOHM