28B0384-200
Description
FERRITE CORE 322 OHM SOLID 3.8MM
DataSheet
28B0384-200 PDF
Design:Solid
Impedance @ Frequency:322Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.150" Dia (3.80mm)
Outer Dimension:0.384" Dia (9.75mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.984" (25.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FERRITE CORE SOLID 5.11MM