ESD-FPL-34-15
Description
FERRITE CORE SOLID 30MM X 0.8MM
DataSheet
ESD-FPL-34-15 PDF
Type Description
Series:ESD-FPL
Package:Bulk
Material:NIZn
Inner Dimension:1.181" W x 0.031" H (30.00mm x 0.80mm)
Outer Dimension:1.339" W x 0.236" H (34.00mm x 6.00mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.591" (15.00mm)