28B0625-100
Description
FERRITE CORE 280 OHM SOLID
DataSheet
28B0625-100 PDF
Design:Solid
Impedance @ Frequency:280Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.310" Dia (7.87mm)
Outer Dimension:0.625" Dia (15.88mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:1.125" (28.58mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
61 MULTI-APERTURE CORE
46 ROUND CABLE CORE
FERRITE CORE HINGED 18.69MM
DCM3414V50M31C2M01
DCM3414V50M31C2M01
VDCM 3414 28V 28V/320W M CA
28B0625-100
28B0625-100
FERRITE CORE 280 OHM SOLID
G8-22-25FT
G8-22-25FT
CABLE 30 AWG 25'